UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 5016522
nr 501 6522
Väggur
1890-tal, ca, höjd: 95 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 december 2007
kl 16:21:04
550 kr
400 kr
500 kr